Ваше повідомлення надіслано!

ПРО КОМПАНІЮ "ЗАБОЛОТ ГРАНІТ"

Наша компанія виготовляє, продає та встановлює пам’ятники з 2009 року. З цього часу ми встановили понад 5000 пам'ятників з яких є і елітні.

Основне виробництво знаходиться у селі Заболотці, Бродівського району, Львівської області. Саме від назви села Заболотці і походить назва компанії “ЗАБОЛОТ ГРАНІТ’’. Враховуючи, що ми є одночасно виробниками та продавцями, наші ціни досить низькі порівняно з більшістю подібних фірм у Львівській області. А особливо високі ціни на пам'ятники є у Львові. Саме тому в 2016 році відкрили у Львові перший магазин, який повинен запропонувати альтернативу дорогим пам'ятикам від львівських компаній.

Ми виготовляємо пам'ятники з граніту. Для виготовлення пам'ятників ми використовуємо такі типи граніту: Покостівський, Габро, Капустянський, Лабрадорит, Токівський, Маславський, Леніковський та інші з яких є і елітні пам’ятники, тобто ті, які потребують індивідуального підходу, конструктивних рішень. Крім того, в встановленні кожного виробу враховуються усі побажання клієнта, стосовно художнього оформлення чи розмірів. Пам’ятники можуть бути повністю з одного типу граніту або з комбінації різних типів граніту. Також важливою нашою перевагою є гарантії на готовий встановлений пам’ятник до 10 років в залежності від типу граніту.

Якщо Ви бажаєте використати довговічність граніту вдома, то рекомендуємо наступні вироби: гранітні підвіконня, стільниці, сходи та каміни.

Для майстрів, які вміють самі змонтувати пам'ятник, ми продаємо заготовки для пам'ятників різноманітних форм та кольорів.

Також запрошуємо до співпраці компанії, які не мають власного виробництва, ми готові поставляти вам як заготовки так і самі пам'ятники.

Контактні телефони: +38 (068) 547-00-06, +38 (066) 547-00-06
Веб-сайти:
www.pamyatnyky.lviv.ua
Емейл: granitzabolotsi@gmail.com

Наш девіз: Гарно! Якісно! Не дорого!