Декоративний гранітний щебінь

Ціна від: 3 грн.

Від 3 грн. за кг

Ціни уточнюйте в менеджера

Ваше повідомлення надіслано!

Характеристики гранітного виробу:

Виробник: «ЗАБОЛОТ ГРАНІТ»
Виробник гранітної плитки Компанія "Заболот Граніт"
Призначення Для ландшафтного дизайну
Типи граніту Покостівський, Габро, Лезниківський, Маславский, Токівський
Гарантія До 10 років гарантії
Термін служби Більше 100 років

Опис гранітного виробу:

Опис ландшафтного гранітного щебеню

Гранітний щебінь — результат дроблення гірської породи (також його називають гранітний відсів). Такий матеріал — найкраще рішення для облаштування багатьох елементів ландшафту.

Хочемо представити вашій увазі досить сучасне та красиве рішення у декорі внутрішнього двору. Особливу красу йому надає фігурне розташування гранітного щебеню нашого виробництва. Уявляєте, як красиво буде у поєднанні з зеленими насадженнями???

Нагадуємо, що:

  1. Для виробництва гранітного щебеню ми використовуємо різноманітні види та кольори граніту!
  2. Сучасне обладнання дозволяє досить оперативно виконувати будь-який обсяг замовлень!
  3. Діють знижки для гуртових замовлень!

Варіанти облаштування ландшафту з допомогою гранітного щебеню

Розглянемо найпопулярніші варіанти застосування гранітного щебеню в екстер'єрі.

  • Доріжки й тротуари Такі елементи ландшафтного дизайну, як доріжки й тротуари, постійно піддаються механічному навантаженню. Тому для них гранітний щебінь добре використовувати передусім тому, що цей матеріал дуже міцний. Щоб, скажімо, зробити доріжку з гранітного щебеню, позначають її контури, роблять заглиблення приблизно на 15 см, добре утрамбовують і лише потім засипають зерна. Таке кам'яне покриття прослужить дуже довго, оскільки не руйнується навіть під впливом атмосферних опадів: воно добре пропускає вологу й швидко сохне.
  • Альпінарії та рокарії Кам'яні сади — це популярні в сучасному ландшафті острівці з каміння і рослин. При цьому перший елемент — головний у цій композиції. Найкращий варіант для альпінаріїв і рокаріїв — гранітний щебінь крупної фракції. Червоний, сірий, рожевий — зерна будь-якого кольору добре підійдуть для садових гірок, поєднуючись з різними видами рослин. Можна створювати комбінації з гірських порід, але при цьому важливо не перестаратися.
  • Штучні водойми Граніт майже не поглинає вологу, тому використовується навіть для облаштування набережних. А от у приватному будівництві така властивість матеріалу знадобиться для штучних водойм. Так, при облаштуванні ставка чи озера, які будуть прикрашати ландшафт, гранітний щебінь використовується для відсипання берегів і як заповнювач дна водойм.
  • Квітники й клумби Звичайні клумби й квітники не унікальні: ними нікого не здивуєш. Оптимальне рішення для того, щоб надати якусь родзинку звичайним елементам ландшафту і водночас зберегти їхню вишуканість, — використати гранітний щебінь. Цікава ідея — прикрасити клумби й квітники пофарбованими гранітними зернами. Кольоровий щебінь обов'язково подарує їм особливий «настрій».
  • Газони Гранітний щебінь підходить і для відсипки газонів. Це хороша ідея для ділянок, де трава погано росте. Для облаштування газону роблять заглиблення на 10 см, вирівнюють поверхню й засипають щебінь (цікаво використовувати комбінації кольорових зерен). А щоб зробити газон ще цікавішим, можна розмістити на ньому риночки з квітами й кам'яні глиби.

Це далеко не повний перелік елементів ландшафту, для яких можна використовувати гранітний щебінь. Головне — не боятися фантазувати.

Інші вироби з граніту в цій категорії: