Європейські пам'ятники від виробника

Ціна від: 50 000 грн.

Ціни уточнюйте в менеджера

Ваше повідомлення надіслано!

Характеристики гранітного виробу:

Виробник: «ЗАБОЛОТ ГРАНІТ»
Стиль пам'ятників Європейські
Тип пам'ятників Одинарні; Подвійні
Ціни на пам’ятники Від 50 000 грн
Матеріали Граніт
Типи граніту Покостівський, Габро, Лезниківський, Маславский, Токівський
Матеріали декоративних елементів Нержавійка, мідь, скло
Регіони доставки і встановлення Львів та область, Захід України
Гарантія До 10 років гарантії
Термін служби Більше 100 років

Опис гранітного виробу:

Що означає "європейські памятники"?

Європейськими називають памятники в стилі, який зараз є популярний в країнах Євросоюзу, особливо в Польщі. Це сучасний гарний дизайн з пріоритетом на прямі форми та мінімум декоративних елементів замість величезної кількості декоративних форм, які популярні в Україні. Саме через мінімальну кількість декоративних елементів на так званих європейських памятниках, може виникнути думка, що вони всі однотипні та не можуть мати багато варіантів дизайну. Але насправді це не так і це залежить виключно від професійності та креативності дизайнерів. Можна розробити тисячі різних дизайнів європейських памятників, але всі вони будуть унікальні, сучасні та стильні. В Україні вони тільки починають ставати популярними, але популярність стрімко росте з року в рік.

Чи можна отримати повний каталог європейських памятників з фото?

Як було вказано в попередньому абзаці, можна створити тисячі дизайнів таких виробів, тому не може існувати повного каталогу зі всіма дизайнами. В нас на сайті є базові варіанти одинарних та подвійних пам'ятників європейського зразка, фотографії яких можна переглянути і при бажанні внести свої корективи та побажання узгоджені з дизайнером.

Які ціни на європейські памятники?

Вартість пам'ятників в європейському стилі починається від 50 000 грн і дуже сильно залежить від розмірів та дизайну. Щодо розмірів, то в першу чергу треба розуміти, що є одинарні та подвійні памятники, які дуже сильно відрізняються по кількості граніту а відповідно і по ціні. Тому ціна памятника в одному і тому ж дизайні (або в дуже подібному) напряму залежить від його розмірів. Для отримання точної ціни, Вам потрібно узгодити вибрану модель європейського памятника з нашим менеджером.

Як купити гранітні європейські памятники?

Компанія “Граніт Заболотці” є виробником і одночасно продавцем різних гранітних виробів. Щоб замовити виготовлення європейського памятника, Вам спочатку потрібно звернутись до нас по телефону або підійти в один з наших магазинів. Під час замовлення ви можете вказати бажану модель з нашого базового фото-каталогу (включаючи ваші додаткові побажання до вигляду та розмірів) або можете знайти фотографії в інтернеті та надати нам для оцінки. Після узгодження дизайну виробу, розмірів та ціни, Ви вносите аванс і ми приступаємо до виробництва в узгоджені терміни.

З яких матеріалів ми виготовляємо пам'ятники європейського зразка?

Європейські надмогильні памятники виготовляються з українського граніту, так як це дозволяє отримати гарний та надійний виріб по мінімальних цінах. Види граніту, які ми використовуємо: Лезниківський, Габро, Покостівський, Маславский, Токівський тощо. Для декоративних елементів також використовуємо такі матеріали: нержавіючий метал (нержавійка), мідь, скло. Декоративні елементи з нержавійки є особливістю саме європейських надгробних пам'ятників і майже не використовуються в стилях класичних українських пам'ятників

В яких регіонах ми здійснюємо встановлення європейських памятників на могилу?

Основний регіон нашої діяльності це Львів та Львівська область. Наші магазини знаходяться в таких населених пунктах Львівської області:

  • Львів;
  • Броди;
  • Яворів;
  • Городок;
  • Золочів;
  • Мостиська;
  • Стрий;
  • Заболотці;
  • Підкамінь;

Але також ми надаємо послуги по всій західній території України. Звичайно потрібно розуміти, що чим дальше потрібно проводити монтаж, тим дорожча вартість доставки.

Для замовлення пам’ятників для воїнів звертайтесь по телефонах:

+38 (066) 547-00-06
+38 (068) 547-00-06

Та відвідуйте наші магазини у Львові та Львівській області, щоб візуально обговорити замовлення пам'ятників європейського зразка.

Інші вироби з граніту в цій категорії: