Пам’ятники дитячі

Ціна від: 5 000 грн.

Ціни уточнюйте в менеджера

Ваше повідомлення надіслано!

Характеристики гранітного виробу:

Виробник: «ЗАБОЛОТ ГРАНІТ»
Тип пам’ятників Пам’ятники для дітей
Діапазон цін Від 5 000 - до 20 000 грн
Матеріали Граніт, крихта (можлива комбінація різних типів граніту + крихта)
Тривалість виготовлення До 1 місяця
Гарантія До 10 років гарантії

Опис гранітного виробу:

Пам'ятники дитячі з граніту українського виробництва мають дуже гарний вигляд та є надзвичайно довговічними. Вони не потребують особливого догляду, достатньо лише вологою ганчіркою протерти пил і памятник знову заблищить на сонці.

Для виготовлення пам'ятників ми використовуємо такі типи граніту: Покостівський, Габро, Капустянський, Лабрадорит, Токівський, Маславський, Леніковський та інші з яких є і елітні пам’ятники, тобто ті, які потребують індивідуального підходу, конструктивних рішень. Крім того, в встановленні кожного виробу враховуються усі побажання клієнта, стосовно художнього оформлення чи розмірів.

Пам’ятники можуть бути повністю з одного типу граніту або з комбінації різних типів граніту. В залежності від типу граніту, відповідним буде і колір. Найбільш популярними сучасних кольорами памятників є чорний, червоний та сірий. Одним з найважливіших елементів памятника є вигравіруваний надпис. Також за бажанням Ви можете вибрати памятник з квітником (вирізаним кругом чи квадратом в плиті граніту).

Інші вироби з граніту в цій категорії:

Інші гранітні вироби: