Гробівці родинні з граніту

Ціна від: 200 000 грн.

Ціни уточнюйте в менеджера

Ваше повідомлення надіслано!

Характеристики гранітного виробу:

Виробник: «ЗАБОЛОТ ГРАНІТ»
Призначення памятників Для сімейних (родових) поховань
Інші назви виробу Гробівці, гробовці, склепи, гробниці, родинні памятники
Ціни на виготовлення гробівців Від 200 000 грн
Матеріал гробівців Гранітний камінь
Дизайн гробниць Від класичних варіантів до ексклюзивних
Умови продажу гробівців На замовлення
Типи граніту Покостівський, Габро, Лезниківський, Маславский, Токівський
Регіони доставки і встановлення Львів та область, Захід України
Гарантія До 10 років гарантії
Термін служби Більше 100 років

Опис гранітного виробу:

Що таке “гробівець”?

Український термін "гробівець" використовується для позначення родинного пам'ятника на кладовищі, який може містити поховання декількох людей. Гробівець - це місце, де можуть бути поховані рідні та близькі люди, і він є символом пам'яті та шанування померлих. Гробівці можуть бути виготовлені з різних матеріалів, таких як мармур, граніт, або бетон, і можуть бути прикрашені різноманітним декором. Гробівець - це важлива частина нашої культури, яка допомагає нам згадувати наших рідних та близьких, які пішли з життя, і є місцем для вираження нашої скорботи та вшанування.

Які ціни на виготовлення і встановлення гранітних гробівців?

Ціна починається від 200 000 гривень і дуже сильно залежить від розміру, дизайну памятника і типу граніту. Причому дизайн це не лише вигляд але й складність виготовлення. Додатково потрібно врахувати вартість встановлення гранітної гробниці, яка розраховується індивідуально та включає в себе транспортування та монтаж на місці. Також на вартість впливають елементи декору, такі як гранітні лампадки (підсвічники), гранітні вази та інші аксесуари з граніту чи міді.

Загалом, ціна на виготовлення і встановлення гранітного гробівця може бути досить високою, але варто пам'ятати, що це вкладення в красиве та надійне увіковічення для Вашої родини на довготривалий час. Звичайно клієнти зазвичай замовляють гробівці залежно від своїх фінансових можливостей та бюджету, тому дуже складно підготувати якийсь каталог з конкретними цінами.

Як замовити гранітну гробницю?

Вам потрібно звернутись до нас, щоб повідомити Ваші потреби чи надати фото прикладів готових гробівців які Вам сподобались. Тоді ми повідомимо Вас чи візьмемось за це замовлення і обговоримо подальші кроки по співпраці.

З яких матеріалів ми виготовляємо гробівці?

На даний час ми використовуємо тільки гранітний камінь. Його висока стійкість до сонця, води та інших погодних умов робить його популярним матеріалом для створення монументів та родинних пам'ятників по прийнятних цінах. Граніт має різні відтінки та малюнки, які надають гробівцям унікальний вигляд. Так, наприклад, гробівці з чорного граніту виглядають стримано та елегантно, а гробівці з червоного граніту можуть мати яскраву та вишукану зовнішність. Виготовлення гробівців з граніту - це складний та витратний процес, що потребує вмінь та досвіду кваліфікованих фахівців. Однак, якість та довговічність граніту забезпечує те, що гробівці, зроблені з цього матеріалу, будуть служити пам'ятниками на десятиліття та століття вперед.

В яких містах ми здійснюємо доставку і монтаж гробівців?

Основний регіон нашої діяльності це Львів та Львівська область. Наші магазини знаходяться в таких населених пунктах Львівської області:

  • Львів;
  • Броди;
  • Яворів;
  • Городок;
  • Золочів;
  • Мостиська;
  • Стрий;
  • Заболотці;
  • Підкамінь;

Але також ми надаємо послуги по всій західній території України. Звичайно потрібно розуміти, що чим дальше місцезнаходження кладовища, тим дорожча вартість доставки.

Для замовлення гробівців звертайтесь по телефонах:

+38 (066) 547-00-06
+38 (068) 547-00-06

Та відвідуйте наші магазини у Львові та Львівській області, щоб візуально обговорити замовлення гранітних гробівців.

Інші вироби з граніту в цій категорії: