Пам’ятники одинарні → [6 600 - 14 000 грн]

5 000 грн.

Ваше повідомлення надіслано!

Характеристики

Тип пам’ятників Пам’ятник на одного
Діапазон цін Від 5 000 - до 10 000 грн
Матеріали Граніт, крихта (можлива комбінація різних типів граніту + крихта)
Тривалість виготовлення До 1 місяця
Гарантія До 10 років гарантії

Опис

Пам'ятники одинарні з граніту українського виробництва мають дуже гарний вигляд та є надзвичайно довговічними. Вони не потребують особливого догляду, достатньо лише вологою ганчіркою протерти пил, і памятник знову заблищить на сонці.

Для виготовлення пам'ятників ми використовуємо такі типи граніту: Покостівський, Габро, Капустянський, Лабрадорит, Токівський, Маславський, Леніковський та інші з яких є і елітні пам’ятники, тобто ті, які потребують індивідуального підходу, конструктивних рішень. Крім того, в встановленні кожного виробу враховуються усі побажання клієнта, стосовно художнього оформлення чи розмірів.

Пам’ятники можуть бути повністю з одного типу граніту або з комбінації різних типів граніту. В залежності від типу граніту, відповідним буде і колір. Найбільш популярними сучасних кольорами памятників є чорний, червоний та сірий. Одним з найважливіших елементів памятника є вигравіруваний надпис. Також за бажанням Ви можете вибрати памятник з квітником (вирізаним кругом чи квадратом в плиті граніту).