Декоративний гранітний щебінь

Ціна від: 3 грн.

Ваше повідомлення надіслано!

Характеристики гранітного виробу:

Виробник гранітної плитки Компанія "Заболот Граніт"
Призначення Для ландшафтного дизайну
Типи граніту Покостівський, Габро, Лезниківський, Маславский, Токівський
Гарантія До 10 років гарантії
Термін служби більше 100 років

Опис гранітного виробу:

Опис ландшафтного гранітного щебеню

Гранітний щебінь — результат дроблення гірської породи (також його називають гранітний відсів). Такий матеріал — найкраще рішення для облаштування багатьох елементів ландшафту.

Хочемо представити вашій увазі досить сучасне та красиве рішення у декорі внутрішнього двору. Особливу красу йому надає фігурне розташування гранітного щебеню нашого виробництва. Уявляєте, як красиво буде у поєднанні з зеленими насадженнями???

Нагадуємо, що:

  1. Для виробництва гранітного щебеню ми використовуємо різноманітні види та кольори граніту!
  2. Сучасне обладнання дозволяє досить оперативно виконувати будь-який обсяг замовлень!
  3. Діють знижки для гуртових замовлень!

Варіанти облаштування ландшафту з допомогою гранітного щебеню

Розглянемо найпопулярніші варіанти застосування гранітного щебеню в екстер'єрі.

  • Доріжки й тротуари Такі елементи ландшафтного дизайну, як доріжки й тротуари, постійно піддаються механічному навантаженню. Тому для них гранітний щебінь добре використовувати передусім тому, що цей матеріал дуже міцний. Щоб, скажімо, зробити доріжку з гранітного щебеню, позначають її контури, роблять заглиблення приблизно на 15 см, добре утрамбовують і лише потім засипають зерна. Таке кам'яне покриття прослужить дуже довго, оскільки не руйнується навіть під впливом атмосферних опадів: воно добре пропускає вологу й швидко сохне.
  • Альпінарії та рокарії Кам'яні сади — це популярні в сучасному ландшафті острівці з каміння і рослин. При цьому перший елемент — головний у цій композиції. Найкращий варіант для альпінаріїв і рокаріїв — гранітний щебінь крупної фракції. Червоний, сірий, рожевий — зерна будь-якого кольору добре підійдуть для садових гірок, поєднуючись з різними видами рослин. Можна створювати комбінації з гірських порід, але при цьому важливо не перестаратися.
  • Штучні водойми Граніт майже не поглинає вологу, тому використовується навіть для облаштування набережних. А от у приватному будівництві така властивість матеріалу знадобиться для штучних водойм. Так, при облаштуванні ставка чи озера, які будуть прикрашати ландшафт, гранітний щебінь використовується для відсипання берегів і як заповнювач дна водойм.
  • Квітники й клумби Звичайні клумби й квітники не унікальні: ними нікого не здивуєш. Оптимальне рішення для того, щоб надати якусь родзинку звичайним елементам ландшафту і водночас зберегти їхню вишуканість, — використати гранітний щебінь. Цікава ідея — прикрасити клумби й квітники пофарбованими гранітними зернами. Кольоровий щебінь обов'язково подарує їм особливий «настрій».
  • Газони Гранітний щебінь підходить і для відсипки газонів. Це хороша ідея для ділянок, де трава погано росте. Для облаштування газону роблять заглиблення на 10 см, вирівнюють поверхню й засипають щебінь (цікаво використовувати комбінації кольорових зерен). А щоб зробити газон ще цікавішим, можна розмістити на ньому риночки з квітами й кам'яні глиби.

Це далеко не повний перелік елементів ландшафту, для яких можна використовувати гранітний щебінь. Головне — не боятися фантазувати.

Супутні вироби з граніту: